Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Krasnopolu

Wojska Polskiego 63

16-503 Krasnopol

Dziennik Elektroniczny

Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Elektroniczny

Plan lekcji

Plan zajęć lekcyjnych

Plan zajęć lekcyjnych roku szkolnego 2020/2021.

Przerwy między zajęciami lekcyjnymi trwają 10 minut. O godzinie 11:30 rozpoczyna się trzydziestominutowa długa przerwa obiadowa.

Klasa I A

Klasa I B

Klasa II A

Klasa II B

Klasa III

Klasa I A

Poniedziałek

1. RK
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. EW
12:00-12:45

Wtorek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. JA
10:45-11:30
5. SZ
12:00-12:45

Środa

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. EW
12:00-12:45

Czwartek

1. RK
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30

Piątek

1. JA
8:00-8:45
2. I
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. EW
12:00-12:45

Klasa I B

Poniedziałek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. RK
10:45-11:30
5. JA
12:00-12:45

Wtorek

1. RK
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. ZDW
12:00-12:45

Środa

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30

Czwartek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. SZ
12:00-12:45

Piątek

1. I
8:00-8:45
2. JA
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
4. EW
12:00-12:45

Klasa II A

Poniedziałek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4.EW
10:45-11:30
5. SZ
12:00-12:45

Wtorek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30

Środa

1. JA
8:00-8:45
2. I
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. EW
12:00-12:45

Czwartek

1. JA
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. RK
12:00-12:45

Piątek

1. RK
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. ZDW
12:00-12:45

Klasa II B

Poniedziałek

1. JA
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4.EW
10:45-11:30
5. RK
12:00-12:45

Wtorek

1. JA
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. SZ
12:00-12:45

Środa

1. I
8:00-8:45
2. R
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. EW
12:00-12:45

Czwartek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. ZDW
12:00-12:45

Piątek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30

Klasa III

Poniedziałek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30

Wtorek

1. EW
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. ZDW
12:00-12:45

Środa

1. R
8:00-8:45
2. JA
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. EW
12:00-12:45

Czwartek

1. I
8:00-8:45
2. EW
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. SZ
12:00-12:45

Piątek

1. JA
8:00-8:45
2. RK
8:55-9:40
3. EW
9:50-10:35
4. EW
10:45-11:30
5. EW
12:00-12:45

Klasa IV

Poniedziałek

1. matematyka
8:00-8:45
2. religia
8:55-9:40
3. WF
9:50-10:35
4. j. polski
10:45-11:30
5. przyroda
12:00-12:45
5. WDŻWR s. 1
12:55-13:40

Wtorek

1. przyroda
8:00-8:45
2. j. polski
8:55-9:40
3. j. ang. 1/j. ang. 2
9:50-10:35
4. plastyka
10:45-11:30
5. WF
12:00-12:45
5. inf. 1
12:55-13:40

Środa

1. WF
8:00-8:45
2. matematyka
8:55-9:40
3. religia
9:50-10:35
4. k. językowe
10:45-11:30
5. GDDW
12:00-12:45
6. inf. 2
12:55-13:40

Czwartek

1. historia
8:00-8:45
2. j. polski
8:55-9:40
3. j. ang 1/j. ang. 2
9:50-10:35
4. WF
10:45-11:30
5. matematyka
12:00-12:45
6. muzyka
12:55-13:40

Piątek

1. technika
8:00-8:45
2. matematyka
8:55-9:40
3. j. ang. 1/j. ang. 2
9:50-10:35
4. j. polski
10:45-11:30
5. j. polski
12:00-12:45

Klasa V

Poniedziałek

1. matematyka
8:00-8:45
2. j. polski
8:55-9:40
3. j. polski
9:50-10:35
4. j. angielski
10:45-11:30
5. WF
12:00-12:45
6. WDŻWR s. 2
12:55-13:40

Wtorek

1. historia
8:00-8:45
2. religia
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. geografia
10:45-11:30
5. k. językowe
12:00-12:45

Środa

1. j. polski
8:00-8:45
2. WF
8:55-9:40
3. j. angielski
9:50-10:35
4. matematyka
10:45-11:30
5. GDDW
12:00-12:45
6. informatyka
12:55-13:40

Czwartek

1. j. angielski
8:00-8:45
2. historia
8:55-9:40
3. j. polski
9:50-10:35
4. biologia
10:45-11:30
5. plastyka
12:00-12:45
6. WF
12:55-13:40

Piątek

1. j. polski
8:00-8:45
2. WF
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. technika
10:45-11:30
5. muzyka
12:00-12:45
6. religia
12:55-13:40

Klasa VI A

Poniedziałek

1. WF dz./WF ch.
8:00-8:45
2. j. angielski
8:55-9:40
3. muzyka
9:50-10:35
4. matematyka
10:45-11:30
5. j. polski
12:00-12:45
6. j. polski
12:55-13:40
7. plastyka
13.50-14.35

Wtorek

1. j. polski
8:00-8:45
2. j. angielski
8:55-9:40
3. religia
9:50-10:35
4. informatyka
10:45-11:30
5. matematyka
12:00-12:45
6. WF dz./WF ch.
12:55-13:40

Środa

1. biologia
8:00-8:45
2. historia
8:55-9:40
3. geografia
9:50-10:35
4. k. matematyczne
10:45-11:30
5. GDDW
12:00-12:45
5. j. polski
12:55-13:40

Czwartek

1. matematyka
8:00-8:45
2. j. angielski
8:55-9:40
3. religia
9:50-10:35
4. historia
10:45-11:30
5. WF dz./WF ch.
12:00-12:45
6. WDŻWR s. 2
12:55-13:40

Piątek

1. WF dz./WF ch.
8:00-8:45
2. j. polski
8:55-9:40
3. technika
9:50-10:35
4. k. językowe
10:45-11:30
5. matematyka
12:00-12:45

Klasa VI B

Poniedziałek

1. WF dz./WF ch.
8:00-8:45
2. biologia
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. j. polski
10:45-11:30
5. informatyka
12:00-12:45
6. j. angielski
12:55-13:40
7. WDŻWR s. 1
13:50-14:35

Wtorek

1. matematyka
8:00-8:45
2. j. angielski
8:55-9:40
3. historia
9:50-10:35
4. j. polski
10:45-11:30
5. j. polski
12:00-12:45
6. WF dz./WF ch.
12:55-13:40

Środa

1. k. matematyczne
8:00-8:45
2. j. polski
8:55-9:40
3. historia
9:50-10:35
4. religia
10:45-11:30
5. GDDW
12:00-12:45

Czwartek

1. religia
8:00-8:45
2. geografia
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. muzyka
10:45-11:30
5. WF dz./WF ch.
12:00-12:45
5. k. językowe
12:55-13:40

Piątek

1. WF dz./WF ch.
8:00-8:45
2. technika
8:55-9:40
3. j. polski
9:50-10:35
4. j. angielski
10:45-11:30
5. plastyka
12:00-12:45
6. matematyka
12:55-13:40

Klasa VII A

Poniedziałek

1. geografia
8:00-8:45
2. matematyka
8:55-9:40
3. chemia
9:50-10:35
4. WF dz/WF ch
10:45-11:30
5. j. angielski
12:00-12:45
6. historia
12:55-13:40
7. muzyka
13:50-14:35

Wtorek

1. j. niem./j. ros.
8:00-8:45
2. matematyka
8:55-9:40
3. biologia
9:50-10:35
4. fizyka
10:45-11:30
5. j. polski
12:00-12:45
6. j. polski
12:55-13:40
7. WF dz/WF ch
13:50-14:35

Środa

1. j. polski
8:00-8:45
2. religia
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. chemia
10:45-11:30
5. GDDW
12:00-12:45
6. j. angielski
12:55-13:40
6. plastyka
13:50-14:35
6. WDŻWR s. 2
14:45-15:30

Czwartek

1. j. polski
8:00-8:45
2. j. niem./j. ros.
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. fizyka
10:45-11:30
5. religia
12:00-12:45
6. historia
12:55-13:40
7. WF dz./WF ch.
13:50-14:35
8. dor. zaw.
14:45-15:30

Piątek

1. j. polski
8:00-8:45
2. j. angielski
8:55-9:40
3. WF dz./WF ch.
9:50-10:35
4. informatyka
10:45-11:30
5. k. matematyczne
12:00-12:45
6. biologia
12:55-13:40
6. geografia
13:50-14:35

Klasa VII B

Poniedziałek

1. j. polski
8:00-8:45
2. matematyka
8:55-9:40
3. j. angielski
9:50-10:35
4. WF dz./WF ch.
10:45-11:30
5. historia
12:00-12:45
6. informatyka
12:55-13:40
7. geografia
13:50-14:35

Wtorek

1. j. niem./j. ros.
8:00-8:45
2. fizyka
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. religia
10:45-11:30
5. chemia
12:00-12:45
6. j. polski
12:55-13:40
7. WF dz./WF ch.
13:50-14:35
8. dor. zaw.
14:45-15:30

Środa

1. historia
8:00-8:45
2. biologia
8:55-9:40
3. j. polski
9:50-10:35
4. j. polski
10:45-11:30
5. GDDW
12:00-12:45
6. geografia
12:55-13:40
7. k. matematyczne
13:50-14:35
8. WDŻWR s. 1
14:45-15:30

Czwartek

1. chemia
8:00-8:45
2. j. niem./j. ros.
8:55-9:40
3. religia
9:50-10:35
4. matematyka
10:45-11:30
5. j. angielski
12:00-12:45
6. fizyka
12:55-13:40
7. WF dz./WF ch.
13:50-14:35

Piątek

1. matematyka
8:00-8:45
2. j. polski
8:55-9:40
3. WF dz./WF ch.
9:50-10:35
4. biologia
10:45-11:30
5. j. angielski
12:00-12:45
6. plastyka
12:55-13:40
7. muzyka
13:50-14:35

Klasa VIII

Poniedziałek

1. j. angielski
8:00-8:45
2. WF
8:55-9:40
3. matematyka
9:50-10:35
4. biologia
10:45-11:30
5. WOS
12:00-12:45
6. chemia
12:55-13:40
7. historia
13:50-14:35

Wtorek

1. matematyka
8:00-8:45
2. j. niem./j. ros.
8:55-9:40
3. fizyka
9:50-10:35
4. j. polski
10:45-11:30
5. WF
12:00-12:45
6. geografia
12:55-13:40
7. EDB
13:50-14:35

Środa

1. religia
8:00-8:45
2. j. angielski
8:55-9:40
3. j. polski
9:50-10:35
4.j. polski
10:45-11:30
5. GDDW
12:00-12:45
6. WOS
12:55-13:40
7. k. matematyczne
13:50-14:35
8. dor. zaw.
14:45-15:30

Czwartek

1. j. niem./j. ros.
8:00-8:45
2. matematyka
8:55-9:40
3. j. polski
9:50-10:35
4. j. angielski
10:45-11:30
5. fizyka
12:00-12:45
6. WF
12:55-13:40
7. historia
13:50-14:35

Piątek

1. religia
8:00-8:45
2. WF
8:55-9:40
3. informatyka
9:50-10:35
4. matematyka
10:45-11:30
5. chemia
12:00-12:45
6. j. polski
12:55-13:40
7. WDŻWR
13:50-14:35