Rok szkolny 2022/2023
UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W KRASNOPOLU WYRÓŻNIENI ZA OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE I ZACHOWANIE
ZA II OKRES ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
KLASY I-III
Lp | Imię i nazwisko | Zachowanie |
Klasa |
1 | Natalia Jankowska | wzorowe |
I |
2 | Julia Korenkiewicz | wzorowe |
I |
3 | Julia Obuchowska | wzorowe |
I |
4 | Milena Sosnowska | wzorowe |
I |
5 | Anna Żukowska | wzorowe |
I |
6 | Sylwia Orzechowska | wzorowe |
I |
7 | Natalia Weronika Milewska | wzorowe |
I |
8 | Maja Mroczkowska | bardzo dobre |
I |
9 | Łukasz Piś | bardzo dobre |
I |
10 | Anna Brejczak | wzorowe |
II |
11 | Jędrzej Cichocki | bardzo dobre |
II |
12 | Wiktoria Krajewska | wzorowe |
II |
13 | Beata Łuszyńska | wzorowe |
II |
14 | Maria Makarewicz | wzorowe |
II |
15 | Piotr Niewulis | wzorowe |
II |
16 | Jakub Poświatowski | wzorowe |
II |
17 | Abigail Racka | wzorowe |
II |
18 | Amelia Wróblewska | bardzo dobre |
II |
19 | Dominik Wrona | bardzo dobre |
II |
20 | Jan Chmielewski | wzorowe |
III A |
21 | Nina Czubala | wzorowe |
III A |
22 | Szymon Daniłowicz | wzorowe |
III A |
23 | Julia Flis | wzorowe |
III A |
24 | Amelia Korenkiewicz | wzorowe |
III A |
25 | Otylia Korenkiewicz | wzorowe |
III A |
26 | Dominik Koneszko | wzorowe |
III A |
27 | Robert Leszek Milewski | wzorowe |
III A |
28 | Nikodem Tarlecki | wzorowe |
III A |
29 | Michał Uminowicz | bardzo dobre |
III A |
29 | Zuzanna Żuryńska | wzorowe |
III A |
30 | Julia Czarkowska | wzorowe |
III B |
31 | Karolina Dęby | wzorowe |
III B |
32 | Szymon Domoracki | wzorowe |
III B |
33 | Karolina Grochowska | wzorowe |
III B |
34 | Kacper Jurkun | wzorowe |
III B |
35 | Dalia Ogórkis | wzorowe |
III B |
36 | Maria Świacka | wzorowe |
III B |
37 | Piotr Zaborowski | wzorowe |
III B |
38 | Gabriel Kotowski | bardzo dobre |
III B |
KLASY IV-VIII
Lp | Imię i nazwisko | Średnia ocen | Zachowanie | Klasa |
1 | Gabriela Baranowska | 4,91 | wzorowe | IV A |
2 | Bartosz Bednarski | 5,00 | wzorowe | IV A |
3 | Oliwia Ciszewska | 4,91 | wzorowe | IV A |
4 | Michalina Gołębiewska | 4,82 | wzorowe | IV A |
5 | Klaudia Obłocka | 5,55 | wzorowe | IV A |
6 | Paweł Piś | 5,00 | bardzo dobre | IV A |
7 | Maciej Tomkiewicz | 4,91 | bardzo dobre | IV A |
8 | Natan Łukowski | 5,45 | wzorowe | IV B |
9 | Wojciech Czokajło | 5,36 | wzorowe | IV B |
10 | Jakub Bobrowski | 5,36 | wzorowe | IV B |
11 | Wiktoria Grzymkowska | 5,36 | wzorowe | IV B |
12 | Laura Gumińska | 4,82 | wzorowe | IV B |
13 | Laura Bąk | 4,82 | wzorowe | IV B |
14 | Eryk Gwiazdowski | 4,82 | wzorowe | IV B |
15 | Bartosz Milewski | 4,82 | wzorowe | IV B |
16 | Andżelika Motulewicz | 4,82 | wzorowe | IV B |
17 | Jakub Dębski | 4,75 | wzorowa | V |
18 | Filip Domoracki | 4,75 | wzorowa | V |
19 | Michał Łukowski | 5,33 | wzorowa | V |
20 | Agata Nowotniak | 5,58 | wzorowa | V |
21 | Krzysztof Ołowniuk | 4,92 | wzorowa | V |
22 | Weronika Rojek | 4,92 | wzorowa | V |
23 | Oskar Dobrzyń | 5,58 | wzorowe | VI |
24 | Joanna Domoracka | 5,08 | wzorowe | VI |
25 | Sebastian Grzymkowski | 5,33 | wzorowe | VI |
26 | Gabriela Grądzka | 4,92 | wzorowe | VI |
27 | Helena Malinowska | 5,50 | wzorowe | VI |
28 | Kornelia Mazalewska | 4,92 | wzorowe | VI |
29 | Wiktoria Sosnowska | 4,92 | wzorowe | VI |
30 | Izabela Motulewicz | 5,37 | wzorowe | VIII A |
31 | Lena Janulewicz | 5,32 | wzorowe | VIII A |
32 | Kamila Motulewicz | 5,21 | wzorowe | VIII A |
33 | Anna Zaborowska | 4,78 | wzorowe | VIII A |
34 | Agata Daniłowicz | 5,84 | wzorowe | VIII B |
35 | Wiktoria Hołdyńska | 5,11 | wzorowe | VIII B |
36 | Sebastian Łukowski | 5,11 | wzorowe | VIII B |
37 | Natalia Dębska | 4,79 | wzorowe | VIII B |
38 | Anastazja Kiler | 4,84 | bardzo dobre | VIII B |
Rok szkolny 2020/2021
UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W KRASNOPOLU WYRÓŻNIENI ZA OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE I ZACHOWANIE
ZA I OKRES ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
KLASY I-III
Lp | Imię i nazwisko | klasa |
1 | Jan Chmielewski | I A |
2 | Nina Czubala | I A |
3 | Szymon Daniłowicz | I A |
4 | Julia Flis | I A |
5 | Dominik Koneszko | I A |
6 | Amelia Korenkiewicz | I A |
7 | Otylia Korenkiewicz | I A |
8 | Weronika Krajewska | I A |
9 | Amelia Leonowicz | I A |
10 | Robert Milewski | I A |
11 | Nikodem Tarlecki | I A |
12 | Zuzanna Żuryńska | I A |
13 | Julia Czarkowska | I B |
14 | Karolina Dęby | I B |
15 | Szymon Domoracki | I B |
16 | Karolina Grochowska | I B |
17 | Kacper Jurkun | I B |
18 | Dalia Ogórkis | I B |
19 | Maria Świacka | I B |
20 | Natalia Świacka | I B |
21 | Nikola Świacka | I B |
22 | Gabriela Baranowska | II A |
23 | Bartosz Bednarski | II A |
24 | Natalia Bielecka | II A |
25 | Oliwia Ciszewska | II A |
26 | Michalina Gołębiewska | II A |
27 | Igor Marian Mandygraf | II A |
28 | Klaudia Obłocka | II A |
29 | Oliwia Orzechowska | II A |
30 | Maciej Tomkiewicz | II A |
31 | Nikola Tymińska | II A |
32 | Wojciech Żukowski | II A |
33 | Jakub Bobrowski | II B |
34 | Wojciech Czokajło | II B |
35 | Natan Łukowski | II B |
36 | Wiktoria Grzymkowska | II B |
37 | Laura Bąk | II B |
38 | Andżelika Motulewicz | II B |
39 | Bartosz Milewski | II B |
40 | Laura Gumińska | II B |
41 | Milena Żegarska | II B |
42 | Julia Biziewska | III |
43 | Nikola Czeszkiewicz | III |
44 | Anna Bućkun | III |
45 | Filip Domoracki | III |
46 | Michał Łukowski | III |
47 | Jakub Dębski | III |
48 | Sebastian Moroz | III |
49 | Agata Nowotniak | III |
50 | Weronika Rojek | III |
51 | Maria Terlecka | III |
KLASY IV – VIII
L.p. | Imię i nazwisko | Średnia ocen | klasa |
1. | Aleksandra Dąbrowska | 5,00 | IV |
2. | Oskar Dobrzyń | 5,45 | IV |
3. | Joanna Domoracka | 4,91 | IV |
4. | Julia Drejer | 5,09 | IV |
5. | Gabriela Grądzka | 5,18 | IV |
6. | Sebastian Grzymkowski | 5,27 | IV |
7. | Jakub Jakubowski | 5,27 | IV |
8. | Michał Krzywicki | 5,36 | IV |
9. | Jakub Leonowicz | 5,09 | IV |
10. | Justyna Mazalewska | 4,82 | IV |
11. | Kornelia Mazalewska | 4,91 | IV |
12. | Kuba Moroz | 4,82 | IV |
13. | Maja Osewska | 5,18 | IV |
14. | Dominika Romanowska | 4,91 | IV |
15. | Wiktoria Sosnowska | 4,91 | IV |
16. | Olena Tarlecka | 5,27 | IV |
17. | Antoni Żukowski | 5,09 | IV |
18. | Miłosz Bednarski | 5,08 | V |
19. | Oliwia Cimochowska | 5,08 | V |
20. | Marcel Jankowski | 5,00 | V |
21. | Wojciech Drejer | 4,92 | V |
22. | Kacper Korsakowski | 4.92 | V |
23. | Angelika Januszanis | 4,83 | V |
24. | Michał Lisiewicz | 4,75 | V |
25. | Lena Janulewicz | 5,33 | VI A |
26. | Wojciech Polakowski | 5,25 | VI A |
27. | Izabela Motulewicz | 5,17 | VI A |
28. | Kamila Motulewicz | 4,83 | VI A |
29. | Agata Daniłowicz | 5,50 | VI B |
30. | Wiktoria Hołdyńska | 5,50 | VI B |
31. | Sebastian Łukowski | 5,30 | VI B |
32. | Anastazja Kiler | 5,20 | VI B |
33. | Natalia Dębska | 5,00 | VI B |
34. | Wiktoria Terlecka | 5,00 | VI B |
35. | Michał Grzymkowski | 4,83 | VI B |
36. | Aleksandra Nikścin | 4,75 | VI B |
37. | Kamila Uminowicz | 4,75 | VI B |
38. | Filip Nowotniak | 5,14 | VII A |
39. | Maciej Łuszyński | 4,93 | VII A |
40. | Krzysztof Żukowski | 4,86 | VII A |
41. | Weronika Martynko | 4,86 | VII B |
42. | Paulina Stankiewicz | 5,43 | VII B |
43. | Julia Radzewicz | 5,07 | VIII |
44. | Klaudia Cieślukowska | 4,79 | VIII |
45. | Aleksandra Tomaszewska | 4,79 | VIII |