Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Krasnopolu

Wojska Polskiego 63

16-503 Krasnopol

Dziennik Elektroniczny

Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Elektroniczny

Osiągnięcia sportowe

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2019

 

Nazwa szkoły Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 26.03.2019 Augustów, Mistrzostwa Grupy Północnej w Drużynowych Biegach Przełajowych 2 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 15.05.2019 Suwałki, Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grupy Północnej w lekkiej atletyce 3msc w biegu na 2000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 15.05.2019 Suwałki, Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grupy Północnej w lekkiej atletyce 3msc w biegu na 200mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Dobuszyński Jakub 15.05.2019 Suwałki, Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grupy Północnej w lekkiej atletyce 2msc w biegu na 200mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Jankowska Klaudia 20.05.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3msc w biegu na 80mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Olsztyn Adrianna 20.05.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Werlich Karol 20.05.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 20.05.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 20.05.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2msc w skoku w dal
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 20.05.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w biegu na 1000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 25.05.2019 Białystok, Igrzyska Młodzieży Szkolnej województwa podlaskiego w lekkiej atletyce 5msc w biegu na 2000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Dobuszyński Jakub 25.05.2019 Białystok, Igrzyska Młodzieży Szkolnej województwa podlaskiego w lekkiej atletyce 8msc w biegu na 200mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 25.05.2019 Białystok, Igrzyska Młodzieży Szkolnej województwa podlaskiego w lekkiej atletyce 9msc w biegu na 200mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 25.05.2019 Białystok, Igrzyska Młodzieży Szkolnej województwa podlaskiego w lekkiej atletyce 8msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Werlich Karol 18.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w pchnięciu kulą
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Werlich Karol 18.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Rudziewicz Józefina 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3msc w biegu na 100m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Paszkiewicz Zuzanna 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3msc w biegu na 200m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Paulina 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3msc w biegu na 600m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Paszkiewicz Zuzanna 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w skoku w dal
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Lachowicz Krystian 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w biegu na 100mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Sosnowski Kamil 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2msc w biegu na 100mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Karłowicz Przemysław 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3msc w biegu na 100mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Motulewicz Błażej 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w pchnięciu kulą
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Szarejko Kamil 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2msc w pchnięciu kulą
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Sosnowski Kamil 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Lachowicz Krystian 24.09.2019 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2msc w rzucie dyskiem

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2018

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 07.04.2018 Augustów, Mistrzostwa Grupy Północnej w Drużynowych Biegach Przełajowych 1 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 14.04.2018 Supraśl, Finał Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych 5 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 23.04.2108 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 1 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Staniszewska Weronika 23.04.2108 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 23.04.2108 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 23.04.2108 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 16.05.2018 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 2000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Sosnowski Marcin 16.05.2018 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 3msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 16.05.2018 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 16.05.2018 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 200mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 26.05.2018 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 6 msc w biegu na 2000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Sosnowski Marcin 26.05.2018 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 11 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 26.05.2018 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 10 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 26.05.2018 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 13 msc w biegu na 200mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Werlich Karol 30.05.2018 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 11 msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Popławska Aleksandra 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 80mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Wilczewska Patrycja 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 100m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Wilczewska Patrycja 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w skoku w dal
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Luty Aleksandra 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w pchnięciu kulą
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Luty Aleksandra 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Sosnowski Marcin 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Alboszta Krzysztof 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Gwiazdowski Dominik 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 200m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 200m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 1000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Gwiazdowski Dominik 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w skoku w dal
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Trzcianowski Jakub 23.05.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Werlich Karol 06.06.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Werlich Karol 06.06.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w pchnięciu kulą
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Karłowicz Kacper 06.06.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 100mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Łukasz 06.06.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 100mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Olechna Nicol 06.06.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 200m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 19.09.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Kęsek Aleksandra 19.09.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 200m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 19.09.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 19.09.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 1000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Abramowicz Dominik 19.09.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Dobuszyński Jakub 19.09.2018 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 100m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 11.10.2018 Augustów, Mistrzostwa Grupy Północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 20.10.2018 Augustów, Finał Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 11 msc drużynowo

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2017

 

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Staniszewska Weronika 21.03.2017 Grajewo, Finał Woj. Podlaskiego w Tenisie Stołowym 9 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 01.04.2017 Augustów, Mistrzostwa Grupy Północnej w Drużynowych Biegach Przełajowych 1 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 08.04.2017 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych 3msc
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 11.04.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 1 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 11.04.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Kopeć Weronika 11.04.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 11.04.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Rydzewska Karolina 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 80mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Wilczewska Patrycja 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 100m
Gimnazjum w Krasnopolu Wilczewska Patrycja 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 200m
Gimnazjum w Krasnopolu Żuryńska Gabriela 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w skoku wzwyż
Gimnazjum w Krasnopolu Jodzis Gabriela 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 600m
Gimnazjum w Krasnopolu Rydzewska Karolina 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w skoku w dal
Gimnazjum w Krasnopolu Żuryńska Gabriela 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w rzucie dyskiem
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w skoku wzwyż
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 110mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Alboszta Paweł 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 110 mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Motulewicz Kuba 17.05.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w rzucie oszczepem
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 23.05.2017 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 200mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 23.05.2017 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 110 mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Rydzewska Karolina 23.05.2017 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 200 mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 03.06.2017 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 200 mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 03.06.2017 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 5 msc w biegu na 110mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Rydzewska Karolina 03.06.2017 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 11 msc w biegu na 200mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Żuryńska Gabriela 03.06.2017 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 13 msc w skoku wzwyż
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Wilczewska Patrycja 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 100m
Gimnazjum w Krasnopolu Wilczewska Patrycja 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 200m
Gimnazjum w Krasnopolu Luty Aleksandra 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w pchnięciu kulą
Gimnazjum w Krasnopolu Lewończyk Gabriela 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w pchnięciu kulą
Gimnazjum w Krasnopolu Lewończyk Gabriela 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w rzucie dyskiem
Gimnazjum w Krasnopolu Sosnowski Marcin 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 110mppł
Gimnazjum w Krasnopolu Alboszta Paweł 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 11omppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Alboszta Krzysztof 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 110mppł
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Alboszta Krzysztof 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 200m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Gwiazdowski Dominik 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 200m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 1000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 1000m
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Sosnowski Marcin 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w skoku wzwyż
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 19.09.2017 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc w rzucie oszczepem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Jankowska Klaudia 11.10.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Stankiewicz Mateusz 11.10.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Bienio Piotr 11.10.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Sosnowski Marcin 11.10.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Alboszta Krzysztof 11.10.2017 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 07.10.2017 Augustów, Mistrzostwa Grupy Północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 1 msc drużynowo
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 21.10.2017 Augustów, Finał Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 8 msc drużynowo

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2016

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
Gimnazjum w Krasnopolu Izbicka Weronika 04.06.2016 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 6 msc w rzucie dyskiem
Gimnazjum w Krasnopolu Bagan Kamil 04.06.2016 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 11 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Bagan Kamil 04.06.2016 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 6 msc w biegu na 200 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Jakubowski Konrad 04.06.2016 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 4 msc w biegu na 200 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Jakubowski Konrad 04.06.2016 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 10 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Cezary 04.06.2016 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 14 msc w rzucie oszczepem
Gimnazjum w Krasnopolu Bagan Kamil 21.03.2016 Grajewo, Finał Woj. Podlaskiego w Tenisie Stołowym 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 31.05.2016 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Rydzewska Karolina 31.05.2016 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 100 m
Gimnazjum w Krasnopolu Wilczewska Patrycja 31.05.2016 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 200 m
Gimnazjum w Krasnopolu Żuryńska Gabriela 31.05.2016 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w skoku wzwyż
Gimnazjum w Krasnopolu Izbicka Weronika 31.05.2016 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w rzucie dyskiem
Gimnazjum w Krasnopolu Bagan Kamil 31.05.2016 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 110m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Cezary 31.05.2016 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w rzucie oszczepem
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna dziewcząt 09.04.2016 Augustów, Finał Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 14 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 09.04.2016 Augustów, Finał Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 17 msc
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 12.04.2016 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 1 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Bagan Kamil 12.04.2016 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 1 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 12.04.2016 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Romanowska Dominika 12.04.2016 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2015

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nzawa zawodów Wynik
Gimnazjum w Krasnopolu Bagan Kamil 24.03.2015 Grajewo, Finał Woj. Podlaskiego w Tenisie Stołowym 7 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 30.04.2015 Puńsk, Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej 1 msc
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 14.04.2015 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Romanowska Dominika 14.04.2015 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Łukaszewicz Marta 14.04.2015 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Cezary 14.04.2015 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 1 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Sitko Cezary 14.04.2015 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 31.03.2015 Giby, Turniej Piłki Nożnej Coca-Cola CUP 2015 2 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Chałko Bartłomiej 30.05.2015 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Chałko Bartłomiej 30.05.2015 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 7 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Kochanik Mateusz 30.05.2015 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 10 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Jodzis Gabriela 17.10.2015 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 33 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Romanowska Dominika 17.10.2015 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 35 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Piotr 17.10.2015 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 40 msc

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2014

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 08.04.2014 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Łukaszewicz Marta 08.04.2014 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Siergiej Magda 08.04.2014 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Jacek 08.04.2014 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 2 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Tomasz 08.04.2014 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 03.04.2014 Seny, Turniej Piłki Nożnej Coca-Cola CUP 2014 2 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 28.04.2014 Suwałki, Turniej Piłki Noznej Coca-Cola CUP 2014 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Jacek 04.06.2014 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 10 msc w biegu na 100 m
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Jacek 04.06.2014 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Tomasz 04.06.2014 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 7 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Krakowski Tomasz 04.06.2014 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 10 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Tomczyk Piotr 04.06.2014 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 9 msc w biegu na 110m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 18.09.2014 Olecko, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 3 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Hołdyńska Kinga 18.09.2014 Olecko, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 100 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Łukaszewicz Marta 18.09.2014 Olecko, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w skoku wzwyż
Gimnazjum w Krasnopolu Chałko Bartłomiej 18.09.2014 Olecko, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Karczewski Kamil 18.09.2014 Olecko, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 1000 m
Gimnazjum w Krasnopolu Wiśniewski Tomasz 18.09.2014 Olecko, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 2 msc w rzucie oszczepem

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2013

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 27.04.2013 Augustów Finał Woj. Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 9 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Jacek 19.10.2013 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 32 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Hołubowicz Kamil 19.10.2013 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 52 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Łukaszewicz Marta 19.10.2013 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 49 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Żukowski Kamil 06.06.2013 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 2 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Hołubowicz Paweł 06.06.2013 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 6 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Hołubowicz Paweł 06.06.2013 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 16 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Jacek 06.06.2013 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 11 msc w biegu na 600 m
Gimnazjum w Krasnopolu Moćkun Kamil 06.06.2013 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 5 msc w rzucie młotem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Szulc Szymon 08.10.2013 Augustów, Mistrzostwa Grupy Północnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych 12 msc
Gimnazjum w Krasnopolu drużyna chłopców 07.04.2013 Sejny, Turniej Piłki Nożnej Coca-Cola – CUP 2013 2 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Izbicki Jakub 19.10.2013 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 37 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Krakowski Piotr 08.10.2013 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 3 msc
Gimnazjum w Krasnopolu grupa dziewcząt i chłopców 03.10.2013 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc drużynowo
Gimnazjum w Krasnopolu Bołtrukanis Jerzy 03.10.2013 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 200 m
Gimnazjum w Krasnopolu Izbicki Patryk 03.10.2013 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w pchnięciu kulą
Gimnazjum w Krasnopolu Kulmaczewska Paulina 03.10.2013 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 100 m
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Jacek 03.10.2013 Suwałki, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce 1 msc w biegu na 110 m ppł

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2012

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
Gimnazjum w Krasnopolu Kulbacki Eryk 26.05.2012 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Kulbacki Eryk 26.05.2012 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 7 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Paszkowski Paweł 26.05.2012 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 8 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Bryliński Patryk 26.05.2012 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 6 msc w biegu na 600 m
Gimnazjum w Krasnopolu Moćkun Kamil 26.05.2012 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 13 msc w rzucie młotem
Gimnazjum w Krasnopolu Staniszewska Anna 26.05.2012 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 16 msc w rzucie dyskiem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Wiśniewski Tomasz 30.05.2012 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 9 msc w rzucie oszczepem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Wiśniewski Tomasz 24.05.2012 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Lekkiej Atletyce 2 msc w rzucie oszczepem
Gimnazjum w Krasnopolu Chałko Bartłomiej 20.10.2012 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 42 msc
Gimnazjum w Krasnopolu Maciejewski Jacek 20.10.2012 Białystok, Finał Woj. Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 20 msc

Najważniejsze osiągnięcia sportowe – rok 2011

Szkoła Nazwisko i imię, drużyna Data Miejsce i nazwa zawodów Wynik
Gimnazjum w Krasnopolu Adamski Paweł 28.05.2011 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 3 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Adamski Paweł 28.05.1011 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 6 msc. W biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Klepacki Karol 28.05.2011 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 6 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Klepacki Karol 28.05.2011 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 8 msc w biegu na 300 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Budowicz Kamil 28.05.2011 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 11 msc w biegu na 110 m ppł
Gimnazjum w Krasnopolu Wiśniewski Michał 28.05.2011 Białystok, Finał Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 10 msc w rzucie oszczepem
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu Rydzewska Karolina 06.10.2011 Dowspuda, Międzypowiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych 6 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 13.12.2011 Suchowola, Finał Woj. Podlaskiego w Drużynowych Mistrz. Tenisa Stołowego 5 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 15.11.2011 Suwałki, Mistrzostwa Grupy Północnej w Piłce Nożnej 5 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 03.11.2011 Suchowola, Drużynowe Mistrzostwa Grupy Północnej w Tenisie Stołowym 1 msc
SP im. J.Pawła II w Krasnopolu drużyna chłopców 13.12.2011 Suchowola, Finał Woj. Podlaskiego w Drużynowych Mistrz. Tenisa Stołowego 5 msc