Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Krasnopolu

Wojska Polskiego 63

16-503 Krasnopol

Dziennik Elektroniczny

Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Elektroniczny

Kadry szkoły
Home Kadry szkoły

Dyrekcja Szkoły

Alicja Wysocka

Alicja Wysocka

Dyrektor SP im. JP II w Krasnopolu

Teresa Ludorf

Teresa Ludorf

Wicedyrektor SP im. JP II w Krasnopolu

NA SKRÓTY

Rada pedagogiczna

Obsługa i pracownicy

Rada rodziców

Samorząd Uczniowski

Rada pedagogiczna

Alicja Wysocka

Alicja Wysocka

historia, WOS, WDŻWR, plastyka

Aneta Kisiel

Aneta Kisiel

doradztwo zawodowe

Anna Zawadzka

Anna Zawadzka

pedagogika wczesnoszkolna

Beata Sosnowska

Beata Sosnowska

matematyka, informatyka

Bożena Bischoff

Bożena Bischoff

j. niemiecki

Bożena Tomaszewska

Bożena Tomaszewska

bibliotekarz

Dorota Korzun

Dorota Korzun

pedagogika wczesnoszkolna

Ewa Sitko

Ewa Sitko

pedagogika wczesnoszkolna

Grażyna Ogórkis

Grażyna Ogórkis

pedagogika wczesnoszkolna, logopeda

Iwona Przekopska

Iwona Przekopska

pedagogika wczesnoszkolna

Jolanta Łucznik-Kęcka

Jolanta Łucznik-Kęcka

przyroda, biologia, geografia, chemia, EDB

Jolanta Titarczuk

Jolanta Titarczuk

j. polski, plastyka

Jolanta Waszkiewicz

Jolanta Waszkiewicz

religia

Józef Lewkiewicz

Józef Lewkiewicz

W-F

Justyna Żuryńska

Justyna Żuryńska

j. angielski

Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko

Katarzyna Niemkiewicz-Koneszko

historia, bibliotekarz

Lucyna Sutuła

Lucyna Sutuła

pedagogika wczesnoszkolna

Małgorzata Kisłowska

Małgorzata Kisłowska

W-F

Małgorzata Rapczyńska

Małgorzata Rapczyńska

pedagogika wczesnoszkolna

Małgorzata Sobocińska

Małgorzata Sobocińska

j. polski

Marzena Karpowicz

Marzena Karpowicz

pedagogika wczesnoszkolna

Mirosław Żukowski

Mirosław Żukowski

religia, muzyka, WDŻWR

Renata Korzeniecka

Renata Korzeniecka

pedagogika wczesnoszkolna

Renata Razin

Renata Razin

pedagogika wczesnoszkolna

Robert Razin

Robert Razin

fizyka, technika, informatyka, W-F, EDB

Teresa Ludorf

Teresa Ludorf

pedagog

Tomasz Wołkowycki

Tomasz Wołkowycki

matematyka, informatyka

Urszula Tucholska

Urszula Tucholska

j. angielski

Zdzisław Miałkowski

Zdzisław Miałkowski

fizyka (zastępstwo)

Wiesława Rydzewska

Wiesława Rydzewska

świetlica szkolna

Wioleta Wojno

Wioleta Wojno

technika (zastępstwo)

EDB – Edukacja dla bezpieczeństwa
Plastyka – Zajęcia artystyczne
WDŻWR – Wychowanie do życia w rodzinie
W-F – Wychowanie fizyczne

Pracownicy niedydaktyczni

Marta Żukowska

Marta Żukowska

Sekretarz

Wioleta Łuszyńska

Wioleta Łuszyńska

zastępstwo za panią sekretarz Martę Żukowską

.

Beata Milewska

Beata Milewska

Zaopatrzeniowiec

Magdalena Bura

Magdalena Bura

Kucharka

.

Daniela Rydzewska

Daniela Rydzewska

Kucharka

Grażyna Dębska

Grażyna Dębska

Pomoc kuchenna

Krzysztof Daniłowicz

Krzysztof Daniłowicz

Pracownik gospodarczy

Bogumiła Ambrosiewicz

Bogumiła Ambrosiewicz

Woźna

Marzena Daniłowicz

Marzena Daniłowicz

Woźna

Celina Taraszkiewicz

Celina Taraszkiewicz

Woźna

Irena Brunejko

Irena Brunejko

Woźna

.

Jolanta Bagan

Jolanta Bagan

Woźna

Rada rodziców

Aneta Moroz

Aneta Moroz

Przewodnicząca

Maria Rucińska

Maria Rucińska

Zastępca przewodniczącej

Monika Żynda

Monika Żynda

Sekretarz

Katarzyna Drejer

Katarzyna Drejer

Skarbnik

Samorząd uczniowski

Klaudia Cieślukowska

Klaudia Cieślukowska

Przewodnicząca

Jakub Abramowicz

Jakub Abramowicz

Zastępca Przewodniczącej

Michał Iwanow

Michał Iwanow

Skarbnik

Karolina Zakarzecka

Karolina Zakarzecka

Sekretarz